X
تبلیغات
رایتل

*
*
*
*
*
*
*
از اینکه به این وبلاگ سر زدی ممنونم خواهشا نظر هم بدین سال نو مبارک - گاه نوشته های من
X
تبلیغات
رایتل
سال نو مبارک  چاپ
تاریخ : سه‌شنبه 27 اسفند‌ماه سال 1387
ای گرداننده دل‏ها و چشم‏ها!
ای اداره کننده شب‏ها و روزها!
ای دگرگون کننده زمان‏ها و گردش‏ها!
اکنون که از احوالم باخبری، حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَنِ الحال

باز نوروز از راه می رسد و طبیعت لباس سبز به تن می کند.نوروز گردهمایی بزرگ ایرانیان می باشد. نوروز تمرین باهم بودن می باشد. نوروز پاسداشت هویت ،فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی است.نوروز را جشن می گیریم تا فریاد کنیم ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود که نشان از اصالت فرهنگ و تمدن ماست می بالیم. در واقع نوروز رمز بقا و مایه ی دوام و یکپارچگی ایرانیان از راه می رسد تا سببی شود برای ایرانیان که از نو شروع کنند. نوروز را جشن می گیریم تا با روحیه ای نو به استقبال روزهایی نوتر برویم. نوروز می آید و ما در رستاخیز طبیعت ،دل و دیده را نیز از زنگار کینه و کدورت شسته ،نو شدن دوباره زمین را به جشن می نشینیم.
سال 1387 نیز روزهای آخر خود را سپری می کندو با تمام غم ها و شادی ها ،تلخی ها و شیرینی هایی که داشت به خاطرها می پیوندد. سال 1387 برای من نیز به مانند هر کسی با تلخی و شیرینی،با خوشحالی و ناراحتی همراه بود ولی آنچه مهم است پخته تر شدن و باتجربه تر شدن بود. در مجموع سال 1387سالی خوب برای من بود.
اما احساس می کنم سال جدید (1388) مهمترین سال از هنگام تولد تاکنون برای من خواهد بود... از ایزد منان عاجزانه می خواهم سال 1388 را سالی همراه با موفقیت و خوشبختی و عاقبت به خیری برای من ،خانواده ام ،دوستانم و تمامی هموطنان عزیزم مقدر فرماید.

امسال توفیق این را دارم تا سال تحویل را در کنار بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا علیه السلام باشم. امیدوارم سال 1388 که آغاز خوبی برای من دارد پایانی نیکو هم برایم داشته باشد و شیرینی های آن بیش از تلخی ها و ناراحتی های آن باشد.

در آخر دست به دعا بر می داریم و از خداوند منان عاجزانه می خواهیم که دعاهای ما را به آستانه اجابت برساند:

- بار الها سال جدید را سال فرج مولی و سرور ما حضرت ولی عصر (عج) قرار بده.

- بار الها سال جدید را سالی پر خیر و برکت برای کشور عزیزمان قرار بده و باران رحمت خود را از سر لطف و مهربانیت بر سرزمین ما نازل بگردان.

-بار الها در این سال آنچه به خیرو صلاح من ،خانواده ام ،دوستانم و هموطنان عزیزم می باشد به ما عطا کن.

- بار الها مسلمان جهان را نصرت عطا بگردان.

- بار الها شر دشمنان ظالم و بد اخلاق را به خودشان باز گردان.

- بار الها روح بیناینگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی را از ما خشنود بگردان.

- بار الها مریضان ما را سلامتی و شفا عطا بگردان.

- بار الها رهبری عزیز ما و تمامی خدمتگزارانی که صادقانه برای این آب و خاک تلاش می کنند محفوظ و تایید بگردان.

- بار الها گذشتگان و اموات ما را مورد آمرزش و رحمت و غفران خود قرار بده.

- بار الها سال 1388 مهمترین رخداد سیاسی کشورمان(انتخابات ریاست جمهوری دهم) را پیش رو داریم . از تو می خواهم نتیجه آن در بردارنده عزت و اقتدار و سربلندی و خیر و صلاح ملت شریف ایران باشد.