X
تبلیغات
رایتل

*
*
*
*
*
*
*
از اینکه به این وبلاگ سر زدی ممنونم خواهشا نظر هم بدین سلسله نشست های اردکان شناسی(ثبت نام) - گاه نوشته های من
X
تبلیغات
رایتل
سلسله نشست های اردکان شناسی(ثبت نام)  چاپ
تاریخ : جمعه 1 شهریور‌ماه سال 1387
شهرم را یونان کوچک نامیده اند.من به عنوان یک دانشجو چقدر مسئولیت اردکانی بودن و مهم تر مسئولیت دانشجو بودنم را پذیرفته ام.
مدتی است که غبار بی تحرکی دانشجویان شهرم را در بر گرفته. لقبی که شهرم را دوست دارم به آن بخوانند دیگر خیلی پشتوانه ای محکم ندارد.می دانم که زیر پوست شهرم ، یونانی کوچک جاری است اما....
تعدادی از جوانان شهرمان با شور و اشتیاق و انگیزه و اراده ای راسخ قدم در راهی نهاده اند تا شاید بتوانند زنگار بی تحرکی جامعه علمی شهرمان را بزدایند تا نه تنها به ایرانیان بلکه به یونانیان هم ثابت کنیم که: من اهل یونان کوچکم.


برای همین امر رایزنی هایمان را برای برگزاری یک سری از دوره های آموزش تاریخ اردکان با مسولین شهر آغاز کردیم. برخی در کمال میل از آن استقبال کردند و برخی دیگر هم ...
اما نهایتا با همکاری های میراث فرهنگی اردکان و مساعدتهای برخی از اردکان پژوهان، قرار را بر این گذاشتیم تا از فرصت باقی مانده تابستان، یعنی شهریورماه استفاده لازم را ببریم و سلسله نشستهای اردکان شناسی را در موضوعات: تاریخ اردکان، میراث فرهنگی و بافت تاریخی، مشاهیر شهر، میراث معنوی و فرهنگ عامه در محل خانه تقدیری ها برگزار نمائیم.


سعی داریم تا در این نشستها از اطلاعات و پژوهشهای عزیزانی که به مطالعه تاریخ اردکان پرداخته اند از جمله جناب آقای علی سپهری، جناب آقای نادر پیری، جناب آقای محمود فتاحی (قنبر)، جناب آقای حسین جمالی و سایر بزرگواران دیگر استفاده نمائیم.
صمیمانه حضور همه جوانان علاقمند به تاریخ و هویت شهر خویش را ارج نهاده و از همه عزیزان برای شرکت در این نشستها دعوت به عمل می آید.
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت توتم دانشجویی یونان کوچک به نشانی www.ardakanfarda.com مراجعه کنید.